BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 KASIM ATAÜRK’Ü ANMA GÜNÜ VE ATATÜRK HAFTASI 76. YILI PROGRAMI

Lalaşahinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin hazırladığı Mustafakemalpaşa İlçesi  10 Kasım Atatürk Anma Günü ve Atatürk Haftası münasebetiyle düzenlenen program ilk olarak saat 08.45’te Cumhurluk alanında Çelenk Sunma Töreni ile başladı. 
10 KASIM ATAÜRK’Ü ANMA GÜNÜ VE ATATÜRK HAFTASI 76. YILI PROGRAMI

Lalaşahinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Edebiyat öğretmenleri  Tahsin Taşkın ve Berna Özcan’ ın sunuculuğu, Beden Eğitimi Öğretmeni Turgut Günhan’ ın tören komutanlığında  ve Veysel Savaş ‘ın tören komutanı yardımcılığında başlayan tören çelenklerin sunumu, ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla son bularak İlçe Belediye Binası’nda düzenlenen resim sergisine geçildi. Sonrasında ilçe Kaymakamı Yalçın Bulut, Garnizon Komutanı Binbaşı Ahmet Meydan, Belediye Başkan Vekili  Ayhan Dadak, İlçe Mili Eğitim Müdürü Mustafa Efe, daire amirleri, okul müdürleri ve öğrencilerin katıldığı Lalaşahinpaşa  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin hazırladığı anma programı Belediye Düğün Salonu’nda saat 09.45’te başladı. Edebiyat öğretmenleri Murat Kaya ve Burcu Çolak’ ın sunuculuğunu üstlendiği program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’ nın ardından Tanzer Dursun’ un günün anlamını belirten konuşmasıyla başladı. Ardından Muhasebe Öğretmeni  Burak Esin’ in hazırladığı sinevizyon gösterisi  izlendi ve okul öğrencilerinin hazırladığı oratoryo gösterisine geçildi. Öğrencilerin şiirleri, halk oyunları ve türküleriyle renklenen program ilçede düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesiyle devam etti. Programın sonunda programın hazırlanmasında emeği geçen okul müdürü Zafer Erdem’e, edebiyat öğretmenlerine, Tarih öğretmeni Fatma Şen’ e, müzik öğretmenleri Ufuk Gönül ve Atakan Aydoğdu, Halk Eğitim Merkezi usta öğreticileri Recep ve Nuray Yavuzel’ e teşekkür edilerek toplu resim çekiminin ardından programa son verildi.

10 kasım10 kasım10 kasım10 kasım10 kasım10 kasım10 kasım10 kasım

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.