BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI, İLÇEMİZDEKİ TÜM ÖĞRETMENLERİN KATILIMLARIYLA GERÇEKLEŞTİ

Kutlama; 24 Kasım 2014 günü saat 13:00 de  Cumhurluk  Alanında Çelenk Sunma töreniyle başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa  Efe,  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çelengini Atatürk Anıtına sundu. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve Şehit öğretmenlerimiz için bir dakika saygı duruşu akabinde İstiklal Marşımız okundu.
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI, İLÇEMİZDEKİ TÜM ÖĞRETMENLERİN KATILIMLARIYLA GERÇEKLEŞTİ

Kutlama Programına  Belediye Düğün Salonunda Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu  Lisesinin düzenlemiş olduğu programla devam edildi. Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi edebiyat öğretmenlerinden Pınar Nurol Çakmaz ve Arzu Antep ‘in sunuculuklarını yaptığı program; Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve Şehit öğretmenlerimiz için saygı duruşu, Züferbey Yibo Müzik öğretmeni Mert Gündüz yönetiminde İstiklal Marşımızın söylenmesiyle başladı . Mesleğe yeni başlayan öğretmenlerimiz adına konuşmayı Ümmühan Erkan, emekli öğretmenlerimiz adına konuşmayı İbrahim Bakkal yaptı. İlçe Milli eğitim Müdürü Mustafa Efe günün anlam ve önemi üzerine konuşması, Belediye Başkanı  Sayın Sadi Kurtulan’ın konuşmaları ardından 2014 yılında  emekli olan öğretmenlerimize İlçe Kaymakamı Sayın Yalçın Bulut tarafından Hizmet Şeref Belgeleri Bursa Valisi adına takdim edildi. İlçe Kaymakamı Sayın Yalçın Bulut’ un konuşmalarıyla programa devam edildi. Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi folklor ekibinin gösterisi,  öğretmenlerimizin yemin töreni, İlçe çapında düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimize ödüllerinin verilmesi, öğretmenler arası voleybol turnuvalarında dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarının takdiminin ardından öğretmen marşının söylenmesiyle salondaki program sona erdi. Programın ardından   Öğretmenevi   ve  Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi yemek salonlarında Protokol üyelerine, davetlilere ve  öğretmenlere  ikramında bulunuldu.

Programda emeği geçen  tüm yönetici ve   öğretmenlerimize   teşekkür ederiz.

öğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günü

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.