BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AĞAÇ İŞLERİ ESNAF VE SANATKARLARI ODASI İLE PROTOKOL İMZALANDI.

Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Mustafakemalpaşa Ağaç İşleri Esnaf ve Sanaatkarları Odası arasında protokol imzalandı. Protokol kapsamında 9.sınıf öğrencilerine yönelik olarak Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Alanı daha etkin bir şekilde tanıtılacak ve bu alanın öğrenciler tarafından daha fazla tercih edilmesi sağlanacaktır. 9. Sınıf öğrencilerinden Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Alanını seçenlerden başarı sırasına göre ilk beşine Mustafakemalpaşa Ağaç İşleri Esnaf ve Sanaatkarları Odası tarafından 10. ve 11. sınıfta aylık 250TL burs verilecektir.  
AĞAÇ İŞLERİ ESNAF VE SANATKARLARI ODASI İLE PROTOKOL İMZALANDI.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe, Mustafakemalpaşa Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Taslı, Mustafakemlapaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Kasım Kurun, okul idarecileri ve öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen protokol imza töreninde bir  konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe; "Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Mustafakemalpaşa Ağaç İşleri Esnaf ve Sanaatkarları arasında imzalanan bu protokol ile ilçemizde bir ilkin gerçekleştirildiğini ve bu sektörün teorik eğitimini veren okul ile pratiğini uygulayan ve istihdam oluşturan sektör arasında somut bir işbirliği sağlanmıştır. Bu işbirliği ile alana olan ilgi artacaktır. Bu da eğitim kalitesine yansıyacaktır. Bu uygulamanın diğer esnaf odalarımıza da örneklik oluşturmasını diliyorum. Bu vesile ile Ağaç İşleri ve Esnaf ve Sanaatkarları Odası başkanı Mehmet Taslı´nın şahsında tüm yönetim kuruluna teşekkür ediyorum." dedi.

02-06-201602-06-201602-06-201602-06-2016

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.