BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANADOLU İMAM HATİP LİSELERİ/İMAM HATİP ORTAOKULLARI YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI (YÖGEP) 2021 EKİM/KASIM AYI TOPLANTISI YAPILDI

YÖGEP Eylem Planı doğrultusunda İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Ekim-Kasım ayları toplantısı 04.11.2021 tarihinde saat 10:00'da ilçemizdeki İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarında görev yapan Müdür ve Müdür Yardımcılarının katılımıyla, Şube Müdürü Ertan Sözer'in başkanlığında Mustafakemalpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirildi.
ANADOLU İMAM HATİP LİSELERİ/İMAM HATİP ORTAOKULLARI YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI (YÖGEP) 2021 EKİM/KASIM AYI TOPLANTISI YAPILDI

Toplantıda İmam Hatip Okullarının dünü, bugünü, geleceği; özgün ve örnek uygulamalarıyla geleceğin imam hatip okulları, toplumdaki imam hatip okulları algısı ve kurumsal imaj yönetimi bağlamında yapılacak çalışmalar.

2023 eğitim vizyonu bağlamıdan misyon, vizyon, hedef ve eylem belirlenmesi. Eğitim yönetiminin temel sorunları, Ülkemizin din eğitimine, ilmi tarihi ve kültürel mirasına katkıda bulunan âlimler, bilim insaları ve öncü şahsiyetler ile eğitim camiasına örnek davranışları vb. konular konuşuldu. 

İyi dilek ve temennilerle toplantı son buldu.

05-11-2021

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.