BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANASINIFI, 1. ve 5. SINIFLARA DERS ZİLİ ERKEN ÇALACAK

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından uygulamaya konulan uyum eğitimi programı kapsamında Anasınıfı öğrencleri ile İlkokul 1. Sınıfa kayıt olan öğrenciler ve 5. sınıf öğrencileri 8 Eylül Pazartesi günü ders başı yapacak.
ANASINIFI, 1. ve 5. SINIFLARA DERS ZİLİ ERKEN ÇALACAK

Türkiye genelinde olduğu gibi ilçemizde de ilkokul Anasınıfı öğrencleri ile İlkokul 1. Sınıfa kayıt olan öğrenciler ve 5. sınıf öğrencileri için ders zili bir hafta erken çalacak. MEB tarafından uygulamaya konulan uyum programı kapsamında öğrencilerimiz 8 Eylül Pazartesi günü ders başı yapacak.

Bir eğitim-öğretim yılına da başlamanın heyecanını öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte paylaştıklarını belirten İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe "Okul öncesi, 1.Sınıf ve 5. Sınıf öğrencilerimiz Pazartesi günü uyum programı kapsamında eğitim ve öğretimlerine başlayacaklardır. Bir hafta boyunca okullarını, öğretmenlerini ve arkadaşlarını tanıcayaklardır. Eğitim-Öğretim yılının  öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize yararlı olmasını dilerim." dedi. 

haydi okula

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.