BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATATÜRK ORTAOKULU KÜÇÜK KIZ BASKETBOL TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI

Kocaeli de düzenlenen Küçük Kızlar Basketbol Türkiye Grup Müsabakaları’na Bursa İlini temsilen katılan ilçemiz Atatürk Ortaokulu Küçük Kız Basketbol Takımı , gruptaki tüm maçlarını kazanarak grubu birinci sırada bitirmiş ve adını Türkiye’deki son 32 takım arasına yazdırmıştır. Küçük Kız Basketbol takımlarında Bursa’daki tek temsilcimiz olan Atatürk Ortaokulu’na 25-28 Mart 2017 tarihleri arasında katılacakları yarı final müsabakalarında başarılar dileriz. 
ATATÜRK ORTAOKULU KÜÇÜK KIZ BASKETBOL TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe İlimizi temsilen katıldıkları müsabakaları yenilgisiz tamamlayan öğrencilerimizi makamında kabul ederek ödüllendirdi. Sportif etkinliklerin, Sosyal, kültürel  faaliyetlerin  öğrencilerimizin gelişimleri ve sosyalleşmelerinde çok önemli  bir yeri olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe başarılarından dolayı öğrencileri kutladı ve başarılarında büyük pay sahibi olan başta okul Müdürü Hasan Kaya´ya,  Atatürk Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni  M. Cahit Kılıç´a ve emeği geçen çalıştırıcılara da teşekkür etti.

07-03-201707-03-201707-03-2017

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.