BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AVRUPA BİRLİĞİ PROJE SAHİBİ LALAŞAHİNPAŞA MTAL ÖĞRETMENLERİ AVUSTURYA‘DA

T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi başkanlığı tarafından desteklenmeye değer bulunan "E-Ticaret Muhasebesine YönelikUygulamaları-nın İncelenmesi” adlı ERASMUS+ Mesleki Eğitim Projesi kapsamında İlçemiz Lalaşahinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nden dört öğretmenimiz 12–25 Nisan 2015  tarihleri arasında 2 haftalığına Avusturya´da olacaktır.
AVRUPA BİRLİĞİ PROJE SAHİBİ LALAŞAHİNPAŞA MTAL ÖĞRETMENLERİ AVUSTURYA‘DA

Türkiye Ulusal Ajansının tarafımıza değer bulduğu bu destek sayesinde, katılımcılarımız, 2 hafta boyunca mesleki eğitim ve inceleme faaliyetlerine katılacaklardır. Mesleki eğitim ve inceleme faaliyetleri yanında gerçekleştirilecek olan mesleki ziyaretlerle tecrübe ve birikimlerini geliştirerek kendi alanlarında önemli bir kazanım sağlayacaklardır.

Hafta sonlarında gerçekleştirilmesi planlanan gezi ve kültürel ziyaretlerle yabancı kültüre karşı saygı kültürlerini geliştirme ve öğrenme fırsatı da yakalayacaklardır.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa EFE projenin Eğitim-Öğretim faaliyetlerine olan önemine dikkat çekerek öğretmenlerimize hayırlı yolculuk dileklerinde bulundu.

Türkiye´nin sayılı okulları arasına girerek, bu mesleki ve kültürel eğitim ve gezi faaliyetlerine katılarak kazandıkları mesleki gelişimleri öğrencilerine aktaracak ,öğrencilerin istihdam edilebilirliklerini ve daha kaliteli eğitim almalarını sağlayacak deneyimlerle yurdumuza dönmeleri temennileri ile olan öğretmenlerimize  hayırlı yolculuklar ve başarılar dileriz.

Lalaşahinpaşa MTAL AvrupadaLalaşahinpaşa MTAL AvrupadaLalaşahinpaşa MTAL Avrupada

 

 

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.