BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURSA´DA ´BESLENME DOSTU´ VE ´BEYAZ BAYRAK´ SERTİFİKASI ALAN OKULLAR BELLİ OLDU

BTSO Eğitim Vadisi Oğuz Kağan Köksal Toplantı Salonunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve protokolün katılımıyla Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Programları sertifika töreni düzenlendi. İlçemiz okullarından Lalaşahinpaşa Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu okul sertifikalarını, Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi beyaz bayrak sertifikasını almaya hak kazandı.
BURSA´DA ´BESLENME DOSTU´ VE ´BEYAZ BAYRAK´ SERTİFİKASI ALAN OKULLAR BELLİ OLDU

Sertifika törenine İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bülent Altıntaş, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Hüseyin Kaplan, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Yunus Arslan ile Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul sertifikaları alan okul müdürleri ve protokol katıldı.

İlçemiz Lalaşahinpaşa Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Zafer Erdem Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul sertifikaları alırken, Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Tuna Beyaz Bayrak sertifikasını aldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe iki okulumuzu da tebrik etti. Çalışmalarının artan bir başarı ile devam etmesi ve diğer okullarımıza örnek teşkil etmesi temennisinde bulundu.

27-11-201727-11-2017

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.