BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BÜYÜKŞEHİR OKUL SPORLARI 4. SINIFLAR FUTBOL TURNUVASI

Büyükşehir Okul Sporları  tarafından düzenlenen 4. Sınıflar Futbol Turnuvası  İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE’nin Başlama Vuruşu ile başladı.
BÜYÜKŞEHİR OKUL SPORLARI 4. SINIFLAR FUTBOL TURNUVASI

İlçemizdeki tüm ilkokulların 4. Sınıfları arasında düzenlenen turnuvaya küçük öğrencilerin ilgisi oldukça büyük oldu.

 

19 Mart Perşembe günü başlayıp 6 Mayıs Çarşamba günü bitecek olan ve yaklaşık 1000 öğrencinin mücadele edeceği turnuvanın sonunda birinci olan sınıf Bursa’da Büyükşehir Belediyesince yapılacak olan şenliğe katılacak. Turnuva ile ilgili açıklama yapan Büyükşehir Okul Sporları İlçe Temsilcisi Cüneyt Aksu: “İlçede birinci olan sınıfımız Mayıs ayının 3. Haftasında Bursa Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Tesislerinde yapılacak olan Şampiyonlar Günü Şenliğine katılacak. Şenliğe katılma hakkı elde eden sınıfların eşofman, şort, forma ve ayakkabısı Büyükşehir Belediyespor Kulübü tarafından verilecek “dedi.

BÜYÜKŞEHİR OKUL SPORLARI 4. SINIFLAR FUTBOL TURNUVASIBÜYÜKŞEHİR OKUL SPORLARI 4. SINIFLAR FUTBOL TURNUVASIBÜYÜKŞEHİR OKUL SPORLARI 4. SINIFLAR FUTBOL TURNUVASIBÜYÜKŞEHİR OKUL SPORLARI 4. SINIFLAR FUTBOL TURNUVASIBÜYÜKŞEHİR OKUL SPORLARI 4. SINIFLAR FUTBOL TURNUVASIBÜYÜKŞEHİR OKUL SPORLARI 4. SINIFLAR FUTBOL TURNUVASI

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.