BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİ İLE TOPLANTI

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe, 24 Şubat Cuma günü saat 18:00´da İlçemiz Okullarındaki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleriyle Züferbey İmam Hatip Ortaokulunda biraraya geldi. Şube Müdürü Mehmet IŞIK´ın da hazır bulunduğu toplantıda, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Erdoğan Aykan, Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürbaşyardımcısı Ahmet Deniz ve Züferbey İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Behçet Taşdemir İmam Hatip Ortaokullarımız ve Liselerimiz hakkında bilgiler verdiler. 
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİ İLE TOPLANTI

Toplantıda " Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" projesiyle ilgili olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Züferbey Yatılı Bölge Ortaokulu Müdür Başyardımcısı Tolga Arğın, projeyle ilgili olarak Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerini bilgilendirdi.

Ufka Yolculu Meal Yarışmasıyla ilgili olarak Şube  Müdürü Mewhmet IŞIK açıklamalarda bulunarak öğrencilerin yarışma sınavına hazırlanmasıyla ilgili olarak Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin öğrencilerimize destek olmalarının önemini belirtti.

İlçe Milli Eğitim Mustafa Efe, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yaptığı projelerde etkin görev almasını istedi. Fikir alış-verişi olarak adlandırılabilecek bu toplantıların ayda bir yapılacağını ifade etti. Seçemeli derslerle ilgili olarak ta; öğrencilerimizin ve velilerimizin bilgilendirilmesini, velilerden gelen Kur´an-ı Kerim, Temel Dini Bilgiler ve Hz. Muhammed´in Hayatı derslerinin seçilmesi taleplerinin de dikkate alınarak, seçemeli ders sınıf oluşturmasının önemini vurgulayarak sözlerine son verdi.

24-02-201724-02-201724-02-201724-02-2017

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.