BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İBN-İ SİNA İŞİTME ENGELLİLER ORTAOKULU-ÖZEL EĞİTİM MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNİN SERGİSİ AÇILDI

İbn-i Sina İşitme Engelliler Ortaokulu ve Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerinin hazırladığı resimler ve Atölye çalışmalarından oluşan ürünler sergilendi. Mustafakemalpaşa Öğretmenevi bahçesinde gerçekleşen sergiye, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Mustafakemalpaşa Emniyet Müdürü Erol Turan, Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, İlçe Müftü Vekili Adem Açıkgöz, okul-kurum Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. 
İBN-İ SİNA İŞİTME ENGELLİLER ORTAOKULU-ÖZEL EĞİTİM MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNİN SERGİSİ AÇILDI

Açılış öncesinde konuşan Okul Müdürü Behçet Taşdemir, okulumuzun bu sergideki amacının 10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle toplumda engelliler adına farkındalık oluşturmak olduğunu ve bunu başarmak adına okul olarak bu yönde çalışmalar yaptıklarını belirtti. Öğrencilerinyıl boyunca hazırladığı eserlerden oluşan 100’ün üzerinde sergide sunuldu. Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe açılış kurdelesini  İbn-i Sina İşitme Engelliler Ortaokulu  ve Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileriyle kestiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, bu tür etkinliklerin toplumda yarattığı farkındalığın önemine değindi ve emeği geçen tüm öğrenci, öğretmen ve idarecilere emeklerinden dolayı  teşekkür etti.

İbn-i Sina Sergiİbn-i Sina Sergiİbn-i Sina Sergiİbn-i Sina Sergiİbn-i Sina Sergiİbn-i Sina Sergiİbn-i Sina Sergiİbn-i Sina Sergiİbn-i Sina Sergiİbn-i Sina Sergi

 

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.