BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İBN-İ SİNA İŞİTME ENGELLİLER ÖZEL EĞİTİM MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNDEN BÜYÜK BAŞARI

Üç öğrencimiz Antalya´da düzenlenen ve üç gün süren masa tenisi turnuvasında yarı final mücadelerine kalmış ve finale çıkan öğrencimiz geçen yılın dünya şampiyonuna kaybederek 2. lik elde etmiştir.
İBN-İ SİNA İŞİTME ENGELLİLER ÖZEL EĞİTİM MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNDEN BÜYÜK BAŞARI

İbn-i Sina Özel Sporcular Spor Klübü bünyesinde bulunan öğrencilerimiz , Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TOSSFED) tarafından düzenlenen Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasında  400 farklı ekip ve 1100  sporcu içerisinden rakiplerini eleyerek büyük başarı göstermiştir. Yarı final mücadelelerine kalan kalan üç öğrencimiz finalde de geçen yılın dünya şampiyonu sporcusuyla karşılaşmıştır. Sporcumuz Ali Emrah Arı Büyük mücadeleye sahne olan maçta rakibine yenilerek Türkiye ikincisi unvanını kazanmıştır. Diğer sporcumuz Semih Arslan da Türkiye üçüncülüğü unvanını kazanmıştır. Sporcularımız bu başarılarıyla Türkiye Finallerine doğrudan katılım hakkı elde etmişlerdir. 

Öğrencilerimiz Müdürlüğümüzü ziyaret etmişler ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe ile görüşmüşlerdir. İlçe milli eğitim müdürümüz Mustafa Efe öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik etti ve başarılarının devamını diledi. 

01-03-201601-03-201601-03-201601-03-2016

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.