BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İBN-İ SİNA ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU İLE VİAPOT ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

27/10/2021 Çarşamba günü İbn-i Sina Özel Eğitim Meslek Okulu ile Viapot Toprak Ürünleri Sanayi Ltd. Şirketi arasında işbirliği protokolü imzalandı.
İBN-İ SİNA ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULU İLE VİAPOT ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

İbn-i Sina Özel Eğitim Meslek Okulu cam ve seramik atölyesi öğrencilerinin beceri eğitimlerinin gelişmesi yönünde Viapot ile yapılan işbirliği protokolü çerçevesinde üretilen ürünlerin okula getirilerek bizzat öğrencilerin rehber öğretmenler gözetiminde paketleme ve lojistik sürecine katılmaları sağlanacaktır.

Ayrıca mezuniyet sonrasında da istihdama yönelik işbirliği yapılacaktır. İşbirliği protokolü imza törenine İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe de katılarak; "Bu protokol çerçevesinde yürütülen çalışmalar özel eğitim meslek okulu öğrencilerimizin beceri eğitimi ve hayata hazırlanmaları noktasında önemli bir aşama kaydetmelerini sağlayacaktır. Bu bağlamda Viapot yetkilisi Zeki Acar'a öğrencilerimizin eğitim sürecine yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederim. Protokolün hayırlara vesile olmasını dilerim." dedi.

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.