BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE ÖĞRENCİ VE VELİLERE YÖNELİK KİŞİSEL GELİŞİM KONFERANSIDÜZENLENDİ.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE ÖĞRENCİ VE VELİLERE YÖNELİK KİŞİSEL GELİŞİM KONFERANSIDÜZENLENDİ.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce; 13 Şubat 2015 Cuma günü saat 10:00’- 11:30 saatleri arsında İbrahim Önal Fen Lisesi, Mustafakemalpaşa, Sedat Karan, TokiHamzabey Anadolu Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi son sınıf öğrencilerine; 14:00-15:30 saatleri arasında Akşemsettin, Nilüfer Hatun, Lalaşahinpaşa ve Mustafakemalpaşa Teknik ve Anadolu Teknik Liseleri son sınıf öğrencilerine Kişisel gelişim uzmanı Eğitimci Yazar Sıtkı ASLANHAN tarafından “Sınav stresi ile başa çıkma, İletişim, Hedef koyma ve başarı” konusunda, 19:30 – 21:00 saatleri arasında ise velilere yönelik “ İletişim ve çocuk yetiştirme” konularında konferans verildi.

            İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa EFE yaptığı konuşmada “ Gençlerimizi önemsiyor ve onların değerlerimize sahip bir nesil olarak yetişmesi için her türlü çalışmayı yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalar sadece gençlerimizi hedef almamakta onları yetiştiren ailelere de yönelik olmaktadır. Eğitimde aile, olmazsa olmazlarımızdır. Velilerimiz ve öğrencilerimize yönelik bu çalışmalarımız devam edecektir.” Dedi.

 

            Kişisel gelişim uzmanı Eğitimci yazar Sıtkı ASLANHAN yaptığı sunumda “ Öğrencilerimizi ve aileleri bekleyen tehlikeler ve çözüm önerileri üzerinde durarak anne ve babalara çocuğunuzla konuşmak ve onlarla vakit geçirmek için zaman ayırın, çocuklarınızın anne ve babanın yol göstermesine ve sevgilerine ihtiyaçları var.” Dedi.

sıtkı aslanhan gelişim konferansısıtkı aslanhan gelişim konferansısıtkı aslanhan gelişim konferansısıtkı aslanhan gelişim konferansısıtkı aslanhan gelişim konferansısıtkı aslanhan gelişim konferansısıtkı aslanhan gelişim konferansısıtkı aslanhan gelişim konferansısıtkı aslanhan gelişim konferansısıtkı aslanhan gelişim konferansı

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.