BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE´nin Yıl Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE´nin Yıl Sonu Mesajı

Sevgili öğrenciler:

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılına 19 Eylül 2016 tarihinde başlamıştık,9 Haziran 2017 tarihi itibari ile eğitim-öğretim yılını kapatıyoruz.

17.130 öğrenci, 1023 Yönetici, öğretmen ve eğitim çalışanı ile eğitim öğretim yılını tamamlıyoruz. Çalışmalarınızın ve gayretinizin sonucu olarak kiminiz mezun, bir çoğunuz da bir üst sınıfa geçtiniz. Önünüzde uzun bir yaz tatili var. Tatilde elbet dinleneceksiniz. Eğlenecek, gezecek ve oynayacaksınız. Ancak tatili öne çıkan yetenekleriniz doğrultusunda sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerle değerlendirebilirsiniz. Halk Eğitimi Merkezlerinin açacağı kurslara, Diyanet işleri Başkanlığı´nın açacağı yaz kurslarına devam edebilirsiniz. Özellikle kitap okuyarak zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

Kıymetli Veliler:

Yıl boyunca öğrencilerimizin yanlarında oldunuz. Onların başarılarında destek oldunuz. Yaz tatili boyunca da çocuklarımız dinlenirken aynı zamanda onları yetenek , ilgi ve istidatları yönünde sosyal , kültürel , sportif aktivitelere ve özellikle kitap okumaya yönlendirir ve destek olursanız, onların geleceğe daha iyi hazırlanmalarında katkı sağlamış olursunuz.

Saygıdeğer idareci ve öğretmen arkadaşlarım:

Özverili çalışmalarınız sayesinde sorunsuz bir yıl geçirdik. Huzurlu ve başarılı bir yıl geçirmemiz sizin sayenizdedir. Yüreklerinize ve emeklerinize sağlık!

 

Tüm öğrencilerimize, velilerimize ve eğitim çalışanlarımıza huzurlu, mutlu bir yaz tatili diliyorum.

                                                                                                                    Mustafa EFE

                                                                                                            İlçe Milli Eğitim Müdürü

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.