BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUSTAFA EFE’NİN YGS´YE KATILACAK ÖĞRENCİLERİMİZE VE VELİLERİMİZE MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe´nin YGS Sınavına katılacak öğrencilere mesajı;
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUSTAFA EFE’NİN YGS´YE KATILACAK ÖĞRENCİLERİMİZE VE VELİLERİMİZE MESAJI

"Yarınlarımızı Emanet Edeceğimiz Sevgili Öğrencilerimiz!!!

Yükseköğrenim hayalleri ve ideallerini gerçekleştirmek için koştukları uzun soluklu maratonun ilk basamağı olan Yükseköğretime Giriş Sınavı (YGS)’nda tüm öğrencilerimize İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak başarılar diliyor, öğrenci ve velilerimizin sınav heyecanını paylaşıyorum. 

Sonuç ne olursa olsun bu sınavları sizin kişiliğinizi ölçen sınav olarak algılamayın. Sınavlar sadece akademik bilgi birikiminizi, yorum gücünüzü ve süreyi doğru kullanma becerinizi ölçer.

Öğrencilerimiz şunu kesinlikle unutmasınlar ki katılacağınız bu sınav sizin için hayatta olmazsa olmaz değildir. Bu sınavı lütfen hayati derecede önemseyip kendiniz için ölüm kalım savaşı haline getirmeyin. Gireceğiniz hiçbir sınav sağlığınızdan ve sizden daha önemli değildir. Sınavınız nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın aklınızdan çıkarmamanız gereken bir şey var ki: Bizim için değerli olan sizlersiniz.

Değerli Velilerimiz!!!

Çocuklarımız bizlerin yarını, geleceğidir. Öğrencilerimizin uzun çalışma maratonu sonunda yaşamlarını şekillendirmek için, üniversiteyi kazanması en büyük dileğimiz. Sınav sonucunda alacakları puan her ne olursa olsun onlara her zaman destek olalım ve onlara ne kadar değerli olduklarını hissettirelim. Hiçbir sınav ve alınacak hiçbir sonucun çocuklarınızın gözünüzdeki ve gönlünüzdeki değerini değiştirmeyeceğine inanıyorum. Unutmayalım ki çocuklarınız en kıymetli hazinenizdir." dedi.

 

Sınava Katılacak Tüm Öğrencilerimize tekrar başarılar dilerim.

 

 

Mustafa EFE

Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.