BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE STRATEJİK PLAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

19.10.2017 Perşembe günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ekrem Koz başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Strateji Geliştirme Hizmetlerinden sorumlu Şube Müdürü Mehmet Ardıçoğlu, Şube Müdürü Mehmet Işık ilgili bölüm şefleri, memuru ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Stratejik Plan hazırlama ekibi katılımıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı.
İLÇE STRATEJİK PLAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ekrem Koz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2015-2019 Stratejik planının, 2016-2017 performans programlarının ve 2016 Faaliyet planının hazırlanmasında emeği geçen ekibe teşekkür ederek Strateji Geliştirme Hizmetleri Bölümünün görevleri ve yapması gereken çalışmalar hakkında bilgi verdi.  İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe  “İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Bölümü ekibinin ilçemize gelerek bir toplantı yapması işlerin daha bir gayretle yapılmasına katkı sunacaktır. Bu anlamda başta İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ekrem Koz ve Strateji Geliştirme ekibine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi.

19-10-2017

 

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.