BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PANSİYONUNA ZİYARET

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe ve Şube Müdürü Mehmet Işık 02/01/2018 Salı günü akşamı Kız İmam Hatip Lisesi pansiyonunu ziyaret ettiler. Okul Müdürü, idareciler ve öğrencilerle birlikte akşam yemeği yenildi.
KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PANSİYONUNA ZİYARET

Yemekten sonra öğrencilere hitap eden Milli Eğitim Müdürümüz konuşmasında: " Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi´nin bu eğitim öğretim yılında yeni binasında eğitim öğretim görmeye başladı. Yeni yapılan pansiyon binasının ise geçici kabulü yapıldı. Bundan sonraki süreçte pansiyon binasının donanım malzemeleri telep edilecek, donanım malzemelerinin temin edilmesinden sonra yeni yurt binasın hizmete girecektir. Yeni pansiyon binası 104 öğrenci kontenjanına sahip ve dört kişilik odalardan oluşmaktadır. Siz öğrencilerimiz için halihazırda barındığınız yurttan daha ferah bir ortam oluşturacaktır. Sunulan her güzel hizmetin karşılığında siz sevgili öğrencilerimizden daha başarılı bir gelecek bekliyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize başarılar diliyorum." dedi.

03-01-201803-01-2018

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.