BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ YENİ BİNAYA TAŞINDI

2014-2015 eğitim öğretim yılında Anadolu İmam Hatip Lisesi binasında sabahçı öğlenci uygulamasıyla eğitim öğretime başlayan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, geçici olarak eğitim öğretim göreceği  yeni bir binaya kavuştu.
KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ YENİ BİNAYA TAŞINDI

16.11.2015 Pazartesi günü Barış Mah. 105 Nolu Sok. No:2 adresinde Temel Eğitim Binası olarak yapılan okul, kendi adına yapılan asıl binasına taşınıncaya kadar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin kullanımına tahsis edildi.

Kurucu müdürlüğünü de yapan Mehmet Işık, 2015-2016 eğitim öğretim yılı başından itibaren yeniden okul müdürü olarak görevlendirildi.

Yeni binadaki ilk bayrak merasimine İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe’ de katılarak  velilere ve öğrencilere hitaben bir konuşma yaptı.  Milli Eğitim Mustafa Efe, konuşmasında inşaat ile ilgili süreci özetleyerek; yarım kalan temel eğitim okulu  inşaatının tamamlandığını, sabahçı öğlenci uygulama yapmasına rağmen Anadolu İmam Hatip Lisesi binasının yetersiz kaldığını ve bu sebeple de temel eğitim binası olarak yapılan bu binanın yeni okul inşaatı tamamlanıncaya kadar, Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne tahsis edildiğini ifade etti.

Ayrıca binanın tamamlanması sürecinde İlçe kaymakamımızın konuyla yakından ilgilendiğini ve binanın tamamlanması sürecinde önemli katkılarının olduğunu ifade eden milli eğitim müdürü, eğitim öğretim ile ilgili konulara da değinerek, hayırlı olması ve başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmeleri temennisiyle sözlerine son verdi.

Kız Anadolu İHL Geçici BinaKız Anadolu İHL Geçici BinaKız Anadolu İHL Geçici BinaKız Anadolu İHL Geçici Bina

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.