BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI

14 Nisan 2015 Salı günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, Şube Müdürleri Ahmet Kafalı, Nevzat Kaya ve ilk, orta ve lise okul Müdürlerinin katıldığı müdürler kurulu toplantısı yapıldı.
MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Mustafa Efe’nin katılımcılara yaptığı açılış konuşmasının ardından İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Başyardımcısı Emin Arıkan; iş sağlığı ve güvenliği açısından okul ve kurumlarımızın mutlaka yapması gereken iş ve işlemler hakkında bilgi verdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe; İl Milli Eğitim Müdürlüğünce öğrenci sayısı fazla olan okulların turnike sistemi kurulmasını tavsiye edildiğini ve ziyaretçi kartı uygulamasının önemini belirtti.

Okul zillerinin ses şiddetinin azaltılması ve ders giriş-çıkış müziklerindeki melodiler konusunda hassas davranılması gerektiği, Teog öncesi Bakanlığımızın” odsgm.meb.gov.tr/test/” adresinde bulunan kazanım testlerinin uygulanmasının yapılması, yaklaşan genel seçim öncesi dikkat edilmesi gereken hususlar, hafta sonu kurslarında dikkat edilmesi gereken konular, okul gezileri yönetmeliğinde 01/04/2015 tarihinde değişiklik yapıldığı, yapılan gezi planlarında yeni yönetmelik hükümlerine göre hareket edilmesi gerektiği konularında ilgili şube müdürlerince bilgilendirmeler yapıldı.

 Toplantı sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe tüm katılımcılara teşekkür ederek toplantı sona erdi.

Müdürler KuruluMüdürler KuruluMüdürler KuruluMüdürler Kurulu

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.