BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUSTAFAKEMALPAŞA AK PARTİ İLÇE BAŞKANINDAN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

AK parti ilçe başkanı Sayın Murat Hallaçoğlu beraberinde Başkan Yardımcıları Ali Osman İren, Halil İbrahim Aydoğan, Hüseyin Naci Yılmaz ile birlikte 22 Haziran 2020 Pazartesi günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etmişlerdir.
MUSTAFAKEMALPAŞA AK PARTİ İLÇE BAŞKANINDAN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET

İlçemizdeki eğitim öğretim faaliyetleriyle ilgili olarak istişarelerde bulunularak, pandemi sürecinde alınan tedbirlerle ilgili değerlendirmeler yapıldı.

İlçemiz Sedat Karan Anadolu Lisesi, Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi, Yunus Emre İlkokulu ve Mesleki Eğitim Merkezi binalarının deprem güçlendirme ve yenilenmesi ile ilgili yapılan çalışmalar ve beş binanın yenilenmiş ve daha güvenlikli halde yeni eğitim öğretim yılına başlamasıyla ilgili paylaşımlarda bulunuldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe ziyaretleri sebebiyle memnuniyetini ifade ederek İlçe Başkanı Sayın Murat Hallaçoğlu ve beraberindeki başkan yardımcılarına teşekkür etti.

23-06-2020

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.