BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUSTAFAKEMALPAŞA ANADOLU LİSESİ e-TWİNNİNG PROJELERİ

Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi e-Twinning projeleri kapsamında 5 proje yürütmektedir. İngilizce öğretmenleri Ayşe Kır ve Kezban Aluz koordinatörlüğündehazırlanan 5 projenin tanıtımı bağlamında öğretmen ve öğrencilerden oluşan proje ekibi 11 Mart 2021 Perşembe günü saat 11.00'da İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe'yi ziyaret ettiler.
MUSTAFAKEMALPAŞA ANADOLU LİSESİ  e-TWİNNİNG PROJELERİ

Müdürümüz Mustafa Efe; " Bakanlığımızın 2023 Vizyon Belgesinin ruhuna uygun olarak, meraklı, araştıran, öğrenen ve öğrendiklerini uygulayabilen nesiller hedeflenmektedir. e-Twinning projeleri bu amaç yönünde işlev gören projelerdir.eTwinning, 2014 yılından bu yana AB Eğitim, Öğretim, Gençlik ve Spor programı olan Erasmus'a, entegre edilmiştir. eTwinning'in en önemli unsurlarından biri de öğretmenler, öğrenciler, okullar, ebeveynler ve yerel yetkililer arasındaki işbirliğini hedefleyen ve gerçekleştiren projelerdir."

Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa EFE, hazırlanan projelerdegörev alan koordinatör öğretmenlerimize teşekkür etti. Ayrıca her bir projede görev alan öğrencilerimizi de tebrik ederek başarılar diledi.

Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesinin hazırladığı ve Avrupa'dan birçok ülkenin ortak olduğu e-Twinning projeleri;

1-Calen-COED (Adil Ve Sağlıklı Bir Toplum Aramak),

2-SlangWordsIn 21st Century (21. Yüzyılda Gerçek Anlamı Dışında Kullanılan Kelimeler),

3-Happy Seasons (Mutlu Mevsimler),

4-Know Your City, Share your town, love your neighbourhood (Şehrinizi Tanıyın, Şehrinizi Paylaşın, Mahallenizi Sevin),

5-Her Anne Evladına Özeldir.

 

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.