BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE HAYAT BOYU ÖĞRENME HALK EĞİTİMİ PLANLAMA VE İŞBİRLİĞİ KOMİSYONU TOPLANTI YAPILDI

Mustafakemalpaşa İlçe Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu toplantısı İlçemiz Kaymakamı Mustafa Masatlı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe, Şube Müdürü Ahmet Kafalı, ilçemizdeki kamu kurum/kuruluşlarının temsilcileri ve okul/kurumlarımızın müdürlerinin katılımları ile 28/08/2015 Cuma günü saat 15:00´da İlçemiz Öğretmenevi ve ASO toplantı salonunda  gerçekleştirildi.
MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE HAYAT BOYU ÖĞRENME HALK EĞİTİMİ PLANLAMA VE İŞBİRLİĞİ KOMİSYONU TOPLANTI YAPILDI

İlçemiz Kaymakamı Sayın Mustafa Masatlı açılış konuşmasını yaparak  katılımlarından dolayı katılımcılara teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe “Yılda 2 kez yapılan bu toplantı da Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında yaptığı faaliyetlerinin anlatılacağını ve 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında yapılabilecek faaliyetlerin ise bu toplantıda alınan kararlar doğrultusunda  planlanacağını”  söyledi.

 

Toplantıda görüşülen gündem maddeleri;

 

2014-2015 yılında Halk Eğitimi Merkezince açılan kursların değerlendirilmesi,

      2015-2016 yılında yapılacak çalışmaların planlanması,

      Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında yapılacak çalışmalar,

      Hayat Boyu Öğrenmeye katılımı arttırıcı çalışmalar,

      Geleneksel ve unutulmaya yüz tutmuş el sanatlarını canlandırmaya yönelik çalışmalar,

      Dezavantajlı kesimlere yönelik çalışmalar. TEOG-LYS başarısının arttırılmasında yapılabilecek Hayat Boyu Öğrenme çalışmaları.

              

      İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, İlçe Kaymakamımız Sayın Mustafa Masatlı ve kurum müdürlerine katılımlarından dolayı teşekkür ederek  iyi dilek ve temennilerle toplantıyı sona erdirdi.

İlçe Hayat Boyu Öğrenme Toplantısıİlçe Hayat Boyu Öğrenme Toplantısıİlçe Hayat Boyu Öğrenme Toplantısıİlçe Hayat Boyu Öğrenme Toplantısıİlçe Hayat Boyu Öğrenme Toplantısıİlçe Hayat Boyu Öğrenme Toplantısıİlçe Hayat Boyu Öğrenme Toplantısıİlçe Hayat Boyu Öğrenme Toplantısıİlçe Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı

 

 

 

 

 

 

 

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.