BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA EFE YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI YAYINLADI

Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE yeni eğitim öğretim mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE şunları söyledi:
MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MUSTAFA EFE YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI YAYINLADI

‘’08 Eylül 2014 tarihinde anasınıflarına ve ilkokul birinci sınıfa başlayan minik yavrularımızla eğitim- öğretim yılı heyecanını yaşadık. 15 Eylül 2014 tarihinde de hep birlikte 2014-2015  eğitim- öğretim yılına başlayacak olmanın haklı gururunu, sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz.

         2014- 2015 Eğitim- Öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize, çalışanlara ve velilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

         Sevgili Öğrenciler,

Sizleri gönülden seviyoruz ve sizlere güveniyoruz. Sizlerden, sizlere sunulan eğitim-öğretim imkânlarının hakkını vermenizi bekliyoruz. Eğitim, öğretim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde kendinizi en iyi şekilde yetiştirip geliştireceğinize inanıyoruz.

         Bu eğitim-öğretim yılında da yeteneklerinize ve isteklerinize göre yepyeni başarılar elde ediniz. Derslerinizde, sportif, sanatsal ve kültürel etkinliklerinizde sorumluluk sahibi olarak özenli ve sistemli çalışmayı kendinize ilke edininiz. Öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla sevgi, saygı temeline dayalı, başarılı bir yıl geçirmenizi diliyorum.

         Değerli Veliler,

          Çocuklarımızın geleceği için okulumuzla sürekli iletişim ve işbirliği içinde olmalısınız. Öğrenci-öğretmen-okul yönetimi ve veli arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim öğrencilerimizin başarılarını arttıracaktır. Çocuklarımızın yetişmesinde sizlerin katkısı çok büyüktür. Olumlu ve yönlendirici desteğinizle ve çocuklarınıza yapacağınız rehberlikle onların özgüvenlerinin artmasına katkı sağlayacaksınız.

         Değerli Öğretmenler,

 Çocuklarımız ve yarınlarımız değerlidir; Onları eleştirel ve yaratıcı düşünen, iletişim becerileri gelişmiş, araştıran, sorgulayan, problem çözebilen, bilgi teknolojilerini kullanabilen, girişimci, Türkçe`yi doğru, etkili ve güzel kullanabilen bireyler olarak yetiştirmek bizim asli görevimizdir. Sevilen, sayılan, aranan, tercih edilen öğretmenler olmak zorundayız. Öğrencilerimizle ve onların velileri ile sıcak, sağlıklı ve doğru diyaloglar kurmalıyız. Öğrencilerimizin üzerine titreyerek onlara sürekli rehberlik ederek her zaman onların yanlarında olduğumuzu hissettirmeliyiz. Çocuklarımızı okullarımızda ve sınıflarımızda sizlere emanet etmekten gurur duyuyor, bu eğitim-öğretim yılının hep birlikte başarılara tanıklık edecek güzel bir yıl olmasını Yüce Allah’tan diliyorum.’’

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.