BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUSTAFAKEMALPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ HOLLANDA YOLCUSU

Mustafakemalpaşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan ve Avrupa Birliği ve Türkiye Ulusal Ajansı Tarafından desteklenmeye kabul görülen  2014-1 TR01-KA102-004092 sayılı CNC tezgah operatörlüğü yurt dışı çalışması kapsamında  Hollanda hareketliliğine katılacak  öğretmen ve öğrencilerden oluşan  ekip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti.  
MUSTAFAKEMALPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ HOLLANDA YOLCUSU

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe bu proje ve benzeri projelerin öğrencilerimizin mesleki bilgi ve becerilerini geliştirme noktasında çok önemli olduğunu vurguladı, öğrenci ve öğretmenlerimize hayırlı yolculuklar dileyerek öğrencilere birer kitap hediye etti.

Bu proje kapsamında  öğrencilerimiz  CNC programcılığı, CNC tezgah operatörlüğü, cad programı ile tasarım autocad 2 boyut modelleme ve solidworks 3 boyut modelleme konularında  Hollanda da Roc Ter AA  kurumunda  mesleki staj eğitimi alacaklar  ve bunun yanında düzenlenecek kültürel faaliyetlere de katılacaklar. 

Eml AvrupaEml Avrupa

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.