BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUSTAFAKEMALPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN ERASMUS+ PROJESİ

Mustafakemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin “Otomotiv Parçaları Üretiminde CNC Operatörlüğü ” konulu AB projesi kabul edildi. Makine Teknolojisi bölümü öğrencilerinden 27 öğrencinin, üç turda, iki hafta sürecek şekilde, Çek Cumhuriyeti’nin Prag şehrine öğrenci hareketliliği yapmaları planlanmıştır. Öğrencilerimiz bir otomotiv okulunun ev sahipliğinde otomotiv parçaları üretiminde CNC operatörlüğü üzerine 10 iş günü 50 saatlik uygulamalı eğitime katılacaklardır. Müdür Yardımcısı Serkan Gülderen tarafından hazırlanan proje sonucunda katılımcılarımız AB onaylı Europass Hareketlilik sertifikalarını da elde edeceklerdir.
MUSTAFAKEMALPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN ERASMUS+ PROJESİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe  Okul idarecileri, sorumlu öğretmen ve 26 Kasımda yapılacak 1. hareketliliğe dahil olan öğrencilerimizi makamında kabul etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe yaptığı konuşmada; "Proje kapsamında gittiğiniz ülkede sadece okulunuzu temsil etmiyorsunuz, bütün olarak ülkemizi temsil ediyorsunuz. Ülkemiz ve milletimizle ilgili olumsuz intiba bırakan hareket ve tavırlardan uzak durmalısınız. Ekip ruhu içerisinde sorumlu idareci ve öğretmenlerinizle birlikte hareket etmelisiniz. Sağ salim gidip dönmenizi dilerim. " dedi.

Proje için okul idarecilerini, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik etti. Başarılı çalışmalarının devamını diledi.

23-11-201723-11-201723-11-201723-11-2017

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.