BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUSTAFAKEMALPAŞA OKUYOR YARIŞMASI TANITIM TOPLANTISI YAPILDI.

Mustafakemalpaşa Okuyor tanıtım toplantısı 24/02/2015 Salı günü saat 14:00’da Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda İlçe Kaymakamı Yalçın BULUT ve daire amirlerinin katılımıyla yapıldı.
MUSTAFAKEMALPAŞA OKUYOR YARIŞMASI TANITIM TOPLANTISI YAPILDI.

Kaymakam Yalçın BULUT yaptığı konuşmasında proje süreci içerisinde karşılaşılabilecek her türlü sıkıntı ile ilgili haberdar edildiklerinde her türlü maddi ve manevi desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE yaptığı konuşmada “Oku emriyle başlayan bir medeniyetin çocuklarıyız. Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu ?ilahi tespitinin yapıldığıbir kitaba sahibiz. İlim ilim bilmektir. İlim kendin bilmektir. Sen kendini bilmezsen, ya bu nice okumaktır. Diyen bir Yunusumuza sahibiz. Okumanın temellendirilmesi ile ilgili argümanlar noktasında sıkıntımız yok. Fakat kitap ile insanı buluşturma noktasında sıkıntımız var. İşte Mustafakemalpaşa Okuyor projesi kitap ile insanı buluşturma projesidir. Bu proje, bir insanı kitapla buluşturursa hedefine ulaşmış sayılır. Davetimize icabet eden ve projemize destek olan herkese şimdiden teşekkür ederiz” dedi.

 

Yarışma; 1. Grup – 3,4 ve 5. Sınıf öğrencileri- 2. Grup -6,7 ve 8. Sınıf öğrencileri-, 3. Grup -9,10,11 ve 12. Sınıf öğrencileri- ve Yetişkinler olmak üzere dört kategoride yapılacaktır. Her kategorinin birincilerine tam altın, ikincilerine yarım altın, üçüncülerine ise çeyrek altın ve sürpriz hediyeler verilecektir.

Yarışma ile ilgili tüm bilgiler http://mustafakemalpasa.meb.gov.tr adresinden haberler bölümünden öğrenilebilir.

Mustafakemalpaşa OkuyorMustafakemalpaşa OkuyorMustafakemalpaşa OkuyorMustafakemalpaşa OkuyorMustafakemalpaşa OkuyorMustafakemalpaşa OkuyorMustafakemalpaşa OkuyorMustafakemalpaşa Okuyor

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.