BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZE MOTİVASYON SEMİNERİ

Bakanlığımız ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) arasında yapılan Eğitim ve Sosyal Etkinlikler Yapılmasına Dair İşbirliği protokolü kapsamında ortaokullarımızda “Medeniyet ve Değerler Kulübü”, liselerimizde “Medeniyet ve Düşünce Kulübü” kurulmuş ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz tarafından oluşturulan “Değerler Eğitimi ve Sosyal Kültürel Etkinlikler Usûl ve Uygulama Esasları çerçevesinde okullarımızda faaliyetler başlamıştır. 
ÖĞRENCİLERİMİZE MOTİVASYON SEMİNERİ

Bu kapsamda Mustafakemalpaşa Tügva Temsilciliği işbirliğiyle  Akşemsettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Lalaşahinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olmak üzere üç okulumuzda, Uludağ Üniversitesi Öğretim Görevlisi Tolga Bahadır Şimşek ; Geleceğin Meslekleri, Yeni Sınav Sistemi, Kaygı Yönetimi ve Motivasyon konularında birikimlerini öğrencilemizle paylaştı. Programın sonunda Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe, “Medeniyet ve Düşünce Kulübü” danışman öğretmenine, okul idaresine, katılımcı öğrencilere, Tügva başkanına ve konuşmacı Tolga Bahadır Şimşek’e teşekkür etti.

19-12-201719-12-201719-12-201719-12-201719-12-2017

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.