BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİ İLE BİLGİLENDİRME İÇERİKLİ KAHVALTILI TOPLANTI YAPILDI

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa EFE, Şube Müdürü Ahmet KAFALI, Şube Müdürü Nevzat KAYA ve okul müdürlerinin katılımları ile 25/12/2014 Perşembe günü saat 09:00´da Öğretmenevinde düzenlenen kahvaltının ardından aşağıda belirtilen gündem maddeleri değerlendirme ve bilgilendirme amaçlı toplantı yapıldı.
OKUL MÜDÜRLERİ İLE BİLGİLENDİRME İÇERİKLİ KAHVALTILI TOPLANTI YAPILDI

1-Mebbis.
2-Norm.
3-Hitap.
4-Onarım Talepleri.
5-Okul. Aile Birliği.
6-Yetiştirme kursları ve egzersizler.
7-Zararlı Alışkanlıklar.
8-Suriyeli öğrenciler.
9-Eğitim-öğretimde 6 saat ders sonrası taşımalı eğitime binaen sıkıntılar yaşanmaması için çocuk kulubü çalışmalarına yer verilecek. 10-Okulöncesi eğitim.
11-Temel eğitimde hizmetli için ödenek verilebilir. İl özel idaresi bünyesinde çalıştırılanIarın devamı. 12-Okullarda kılık-kıyafet. 13-Sendikal kararlar neticesinde doğan yargı kararIarından öğretmen etkilenmemesi. 14-Her Sınıfın bir yetimi var projesi. 15-Okullardaki devamsizliğin SMS ile veliye duyurulması. 16-Devamsızlıklar. 17-İnternet kafeler. 18-Rehberlik faaliyetleri. Rehber öğretmeni olmayan okullara mobil rehberlik uygulaması. 19-Okullardan istenen rutin yazılar. 20-Çocuk istismarının önlenmesi. 21-Öğrencilerimizin başarı durumları ve değerlendirilmesi. 22-Engelli öğrenciler ve özel alt sınıf uygulamasındaki eksiklikler. Rehabilitasyon merkezine giden öğrencilerin devam durumlarının takip edilmesi. 23-Okul Gezileri. 24-Sosyal ve sportif faaliyetler.
Kahvaltılı ToplantıKahvaltılı ToplantıKahvaltılı ToplantıKahvaltılı ToplantıKahvaltılı ToplantıKahvaltılı ToplantıKahvaltılı ToplantıKahvaltılı ToplantıKahvaltılı Toplantı

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.