BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORTAÖĞRETİM MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

Eylül-Kasım 2021 döneminde okullarda yürütülen akademik, sosyal, kültürel çalışmaların ele alındığı toplantı İlçe Kaymakamımız Sayın Ahmet Altıntaş başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe, Ortaöğretimden sorumlu Şube Müdürü Mehmet Sabri Tekin ve Ortaöğretim okulları müdürlerinin katılımı ile Müdürlüğümüz toplantı salonunda 30/11/2021 tarihinde gerçekleştirildi.
ORTAÖĞRETİM MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe; Okulların açıldığı gün olan 6 Eylül 2021'den bu güne kadar geçen süreçte eğitim öğretimin devam ettiğini, okullarımızda herhangi bir sıkıntı yaşanmadığını belirtti. Müdürlük olarak okullarda yapılan çalışmaları değerlendirmek, örnek uygulamaların yayılmasını sağlamak, aksayan yönlere çözüm bulmak amacıyla her ara dönem tatilinden sonra okul kademelerine göre toplantı düzenlemeyi planladıklarını dile getirdi.

İlçe Kaymakamımız da; Okullarda yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini, okul - öğrenci - veli - öğretmen iletişiminin önemli olduğunu, milli, manevi değerlerine bağlı, araştıran, sorgulayan ve çok kitap okuyan bir gençlik arzu ettiklerini dile getirdiler. 

Daha sonra toplantı aşağıdaki gündem maddelerinin görüşülmesi ile devam etti.

1-Başarıyı arttırma,

2-Öğrencilerin YKS sınavına hazırlanmaları,

3-Okul didplin işlemleri ve öğrenci devamsızlığı,

4-Okullarda yapılacak sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler,

5-Okul-öğrenci-veli ve öğretmen iletişimi.

Toplantı iyi dilek ve temenniler ile son buldu.

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.