BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"KALBİNİZ BİZE EMANET" PROJESİ YAPILAN SERTİFİKA DAĞITIM TÖRENİ İLE SONA ERDİ

BEBKA 2016 yılı teknik destek almaya hak kazanan “Kalbiniz Bize Emanet” projesi Akşemsettin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda 07-11-2016 Pazartesi günü Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe beyin açılış konuşmasıyla başlamıştır.
"KALBİNİZ BİZE EMANET" PROJESİ YAPILAN SERTİFİKA DAĞITIM TÖRENİ İLE SONA ERDİ

Konuşmalarında İlçe MİLLİ Eğitim Müdürü Mustafa Efe;

“-BEBKA (Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı) 2016 Yılı Teknik Destek Programı Temmuz-Ağustos döneminde yapılan 43 başvurudan 31 tanesi başarılı bulunmuştur. Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 26-08-2016 tarihinde “Kalbiniz Bize Emanet” adlı projeyle müracaat etmiştik. Projemiz yapılan değerlendirmeler sonucunda Teknik Destek almaya hak kazanmıştı.

Kalbiniz Bize Emanet” Projesinin genel amacı Mustafakemalpaşa’da mesleki sağlık eğitiminin kalitesini artırmaktır. Bu bağlamda proje kapsamında Akşemsettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi personeli eğitim alacaktır. 5 gün sürecek eğitim faaliyeti, alanında uzman bir eğitici olan Üsküdar Üniversitesi Araştırma Görevlisi Hasan Bozok tarafından verilecektir.

Bu vesileyle projenin ilçemiz mesleki sağlık eğitimi için hayırlara vesile olmasını dilerim.” Diyerek sözlerine son vermiştir.

Bir hafta süren eğitim 11-11-2016 Cuma günü kapanış ve belge dağıtım töreniyle tamamlanmıştır.

Törende kısa bir konuşma yapan İlçe Milli eğitim müdürü Mustafa Efe;

"Bir hafta süreyle burada eğitim aldınız. Aldığınız bu eğitim, mesleki sağlık eğitimi alanında eğitim gören öğrencilerimizin eğitimine olumlu katkılar sağlayacaktır." dedi. Ve Bebka tarafından gönderilen sertifikaları öğretmenlere takdim etti.

 

Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe proje eğitmeni Araştırma Görevlisi Hasan Bozok beye katkılarından dolayı teşekkür ederek bir hediye takdim etmiştir.

14-11-201614-11-201614-11-201614-11-2016

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.