BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOKİ FATİH İLKOKULUNDA AÇILIŞ

TAT Konserve A.Ş tarafından toki fatih ilkokulunda yapılan çalışmaların açılışı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Mustafa Efe ’nin katılımıyla yapıldı. 
TOKİ FATİH İLKOKULUNDA AÇILIŞ

Açılışta İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe okulumuza yaptıkları katkılardan dolayı Tat Konserve A.Ş ye teşekkür ederek bu desteklerin artarak devam etmesinin önemli olduğunu vurguladı.

Ayrıca Mevlana  ilkokulu tarafından okulumuza aktarılan fen laboratuarının açılışı da yapıldı. Mevlana ilkokuluna da katkılarından dolayı teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe bu yardımlaşmaların ve paylaşımların artarak devam etmesi  temennisinde bulundu.

Okul müdürü Bülent Eroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze , Tat Konserve A.Ş ye ve Mevlana  İlkokuluna teşekkür  etti.  Açılışlardan sonra öğretmenler odasında misafirlere ikramda bulunuldu.  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, tat konserve muhasebe sorumlusu Meltem Güven‘e katkılarından dolayı yaptıkları çalışmaları içeren fotoğraf hediye etti.

Öğretmenler odasında okul yönetici ve öğretmenleriyle sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe  daha sonra Toki Hamzabey Anadolu Lisesine de kısa bir ziyarette bulundu.

Toki Fatih AçılışToki Fatih AçılışToki Fatih AçılışToki Fatih AçılışToki Fatih AçılışToki Fatih Açılış

 

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.