BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YALINTAŞ İLKOKULU/ORTAOKULU YAZARLA BULUŞTU

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Mustafakemalpaşa Kültür ve Sanat Derneği işbirliği ve Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünün sponsorluğunda Yalıntaş İlkokulu/Ortaokulunda okuyan tüm öğrencilere çocuk kitapları yazarı Nadide Utku´nun kitapları yazar tarafından imzalanarak dağıtıldı.
YALINTAŞ İLKOKULU/ORTAOKULU YAZARLA BULUŞTU

İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Efe Kitap dağıtım töreninin açılışında yaptığı konuşmada; " Bu etkinliğin çok önemli olduğunu, çünkü ilk defa öğrencilerimizin kitap ile onun yazarını birlikte gördüğünü, ellerine aldıkları kitabın yazarının şu anda karşılarında oturduğunu ve aldıkları kitabın yazarı tarafından imzalandığını gördüler. Bu etkinliğin aynı zamanda öğerencilerimizin kitap okuma alışkanlığı kazanmalarına büyük bir katkı sağlayacağını, onların fikir ve düşünce dünyalarını açacağını ve derslerdeki başarı oranlarının artmasına vesile olacağını belirtti. Bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen başta Kültür ve Sanat Derneği yönetimine, öğretmen/yazar Nadide Utku hanımefendiye ve kitaplara sponsor olarak ilçemiz eğitimine katkı sağlayan Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü´ne teşekkür etti.

06-12-201606-12-201606-12-201606-12-2016

 

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.