BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YALINTAŞ ORTAOKULU KÜÇÜK KIZ BASKETBOL TAKIMI BURSA ŞAMPİYONU, YILDIZ KIZ BASKETBOL TAKIMI “BURSA İKİNCİSİ” OLDULAR.

YALINTAŞ ORTAOKULU KÜÇÜK KIZ BASKETBOL TAKIMI “BURSA ŞAMPİYONU” 2014-2015 Okullar Arası Basketbol Bursa İl Birinciliği Şampiyonası´nın küçük kızlar kategorisinde Yalıntaş Ortaokulu, Bursa grubunun birincisi olan Osmangazi Çukurca Fan Club Ortaokulu ile Bursa finalinde karşı karşıya geldi. Bursa birincisini 34 sayı farkla 62-28 mağlup etmeyi başaran Yalıntaş’ın Melekleri “BURSA ŞAMPİYONU” oldu ve ilimizi bölge şampiyonasında temsil etme hakkı kazandı. YALINTAŞ ORTAOKULU YILDIZ KIZ BASKETBOL TAKIMI “BURSA İKİNCİSİ”   2014-2015 Okullar Arası Basketbol Bursa İl Birinciliği Şampiyonası´nın yıldız kızlar kategorisinde Yalıntaş Ortaokulu, Bursa (A) grubunun birincisi olan Osmangazi Başöğretmen Ortaokulu ile final grubunun son maçında karşılaştı. Osmangazi Başöğretmen Ortaokulu karşısında mücadelenin başından sonuna kadar üstün bir performans sergileyen Yalıntaş’ın Melekleri, müsabakadan 60 sayı farkla 78-18 galip ayrıldı ve “BURSA İKİNCİSİ” olarak bölge şampiyonasına gitmeye hak kazandı.    
YALINTAŞ ORTAOKULU KÜÇÜK KIZ BASKETBOL TAKIMI BURSA ŞAMPİYONU, YILDIZ KIZ BASKETBOL TAKIMI “BURSA İKİNCİSİ” OLDULAR.

Küçük kızlar ve yıldız kızlar kategorilerinde 2014-2015 Okullar Arası Basketbol Bursa İl Birinciliği Şampiyonası´nda ilk ikiye kalarak her iki kategoride bölge şampiyonasına gitme hakkı kazanan Yalıntaş Ortaokulu, ilimizde bu başarıyı yakalayan tek okul oldu.

Başarılı öğrencilerimiz İlçe Millî Eğiti Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler. İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Efe başarılarından dolayı öğrencilerimizi, okul yöneticilerini ve öğretmenlerini tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

Mustafakemalpaşa İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak Yalıntaş mahallesinde faaliyet gösteren Biz Olalım Spor Kulübü’nün pilot takımları Yalıntaş Ortaokulu küçük ve yıldız kız basketbol takımlarındaki öğrencilerimize, İngilizce Öğretmeni ve Basketbol Antrenörü Engin İLHAN’a ve Okul Müdürü Mehmet BÜKE’ye ilimizi ve ilçemizi temsil edecekleri bölge şampiyonalarında başarılar diliyoruz.

Yalıntaş BasketbolYalıntaş BasketbolYalıntaş BasketbolYalıntaş Basketbol

 

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.