BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YARIYIL KARNE TÖRENİ MEHMETAKİF ERSOY İLK/ORTAOKULUNDA YAPILDI

23.01.2015 Cuma günü,  saat 13:30’da Mehmet Akif Ersoy İlk-Ortaokulunda2014/2015 öğretim yılı 1. Dönemi sona ermesi  ilgili olarak karne dağıtım tören yapıldı. Törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE, Şube Müdürü Fikret ERDEL, ve okul müdürleri de katıldı.
YARIYIL KARNE TÖRENİ MEHMETAKİF ERSOY İLK/ORTAOKULUNDA YAPILDI

Törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFE, bütün eğitim çalışanlarıyla sıkıntısız bir dönem geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını, en önemli yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu, dolayısıyla eğitimin ülkemizde de birinci öncelikli konu olduğunun şuurunda olduklarını söyledi.

Mustafa EFE sözlerine şöyle devam etti: “ Tatiller bir dinlenmenin yanı sıra eksiklerimizi tamamlama zamanlarıdır. Tatilde “Mustafakemalpaşa Okuyor” etkinlikleri çerçevesinde her sınıf seviyesinde belirlenen kitaplar mutlaka okunmalı, eksiklerimizi tamamlamalıyız.”

İlçe Milli Eğitim Müdürü’nün konuşmasından sonra, 1. Dönem sonunda sınıflarında derceye giren öğrencileri plaketleri ve Bursa il genelinde  yapılacak olan Futsal turnuvasında ilçemizi şampiyon olarak temsil edecek olan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu futsal takımına madalyaları verildi.


mehmet akif ersoy oo karne törenimehmet akif ersoy oo karne törenimehmet akif ersoy oo karne törenimehmet akif ersoy oo karne törenimehmet akif ersoy oo karne törenimehmet akif ersoy oo karne törenimehmet akif ersoy oo karne törenimehmet akif ersoy oo karne töreni

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.