BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANADOLU İMAM HATİP LİSELERİ/İMAM HATİP ORTAOKULLARI YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI (YÖGEP) 2021 MAYIS AYI TOPLANTISI YAPILDI

YÖGEP Eylem Planı doğrultusunda İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) MAYIS ayı toplantısı Covid-19 tedbirleri kapsamında 14.06.2021 tarihinde saat 15.00'da ilçemizdeki İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarında görev yapan Müdür ve Müdür Yardımcılarının katılımıyla, Şube Müdürü Mehmet Işık'ın başkanlığında çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.
ANADOLU İMAM HATİP LİSELERİ/İMAM HATİP ORTAOKULLARI  YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI (YÖGEP)  2021 MAYIS AYI TOPLANTISI YAPILDI

 

Mayıs ayı konusu olarak "Mezun Öğrencilerin Takibi ve Üst Öğrenime Yerleşme Süreçleri" konulu toplantı şube müdürü Mehmet IŞIK tarafından okul yöneticilerine sırasıyla söz vererek gerçekleştirildi. Alınan kararların uygulama süreçlerini takip edileceğini ve İmam Hatipliler Derneğiyle mezunlar konusunda işbirliği içinde olunacağını ifade eden Şube Müdürü Mehmet IŞIK son olarak mezunların takibi noktasında her okulumuzun mutlaka Mezun Takip Komisyonu oluşturmasının önemli olduğunu, İmam Hatip Ortaokullarımızdan mezun olan öğrencilerimizin üst öğrenimini İmam Hatip Liselerimizde devam etmeleri hususunda teşvik ve yönlendirme yapılması gerektiğini vurguladı.

YÖGEP_Mayıs YÖGEP_Mayıs YÖGEP_Mayıs

YÖGEP_Mayıs

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.