BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANADOLU İMAM HATİP LİSELERİ/İMAM HATİP ORTAOKULLARI YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI (YÖGEP) ARALIK AYI TOPLANTISI YAPILDI

İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) Aralık ayı toplantısı, 15.01.2021 Cuma günü saat 20.30'daDin Öğretiminden Sorumlu Şube Müdürü Mehmet IŞIK'ın başkanlığındaİlçemizdeki İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokullarında görev yapan Müdür ve Müdür Yardımcılarının katılımıyla, çevrimiçi ortamda toplantı gerçekleştirildi.
ANADOLU İMAM HATİP LİSELERİ/İMAM HATİP ORTAOKULLARI  YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI (YÖGEP)  ARALIK AYI TOPLANTISI YAPILDI

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 6 Aylık Olarak Planlanan (YÖGEP) Eylem Planı Tablosu'na göre Aralık ayının konusu;"İmam Hatip okullarının toplumsal algısı, Algı yönetimi, Kurumsal imaj yönetimi, Okulların tanıtımı bağlamında gerçekleştirilecek çalışmalar, Dijital okul portfolyosu oluşturma, Okul web sayfasının ve sosyal medyanın yönetimi"ile ilgili olarak İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları yöneticilerine söz verilerek alınan kararlar, müdür yardımcısı Ümit AYDIN tarafından raporlaştırıldı.

20-01-2021

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.