BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ARALIK AYI YÖGEP TOPLANTISI

Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyonunda yer alan öğretmen ve okul yöneticilerinin mesleki gelişimlerinin yeniden yapılandırılması ile Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce Yayımlanan "Öğretmenlik Mesleleği Genel Yeterlilikleri" ve ilgili mevzuat çerçevesinde okul yöneticilerimizin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacı ile  yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) hazırlanmış ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz tarafından Din Öğretimi Portalı sayfasında yayınlanmıştır.
ARALIK AYI YÖGEP TOPLANTISI

Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretimi Şube Müdürlüğü'nce 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı 6 aylık olarak planlanan YÖGEP Gelişim Programı çerçevesinde 30 Aralık Pazartesi günü saat 09:00'da Aralık ayı toplantısı İmam Hatip Okullarımızın yöneticilerinin katılımı ile Şube Müdürü Mehmet Işık başkanlığında İlçemiz Züferbey İmam Hatip Ortaokulunda gerçekleştirildi.

Toplantıda "Halkla ilişkiler, işbirliği ve dayanışma ortamı/kültürü, okul çevre ilişkileri ve okula toplumsal katılım bağlamında okulun sosyal çevresi, komsşu okullar, muhtarlık, cami, üniversiteler/fakülteler, müftülükler, sivil toplum kuruluşları, yerel yönetimler vb. resmi ve özel kurum ve kuruluşlarla işbirliği ve bu kapsamda yapılabilecek çalışmaların kapsamı ve  uygulaması üzerinde müzakerelerde bulunuldu.

31-12-2019

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.