BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİLSEM ÖĞRENCİ TANILAMA SÜRECİ TANITIM TOPALANTISI YAPILDI

Bilim ve Sanat Merkezlerine alınacak özel yetenekli öğrencileri belirlemek üzere 2018-2019 eğitim öğretim yılında yapılacak olan öğrenci tanılama ve yerleştirme süreci ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı. 22 Kasım 2018 Perşembe günü Kaymakamlık toplantı salonunda sabah ve akşam olarak iki grup olarak yapılan toplantılara İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe, Özel Eğitimden sorumlu Şube Müdürü Mehmet Işık, Hamzabey BİLSEM Müdürü Halit Ersöz ve Mustafakemalpaşa´daki 1.2. ve 3. sınıfları okutan  140 İlkokul öğretmeni katıldı.
BİLSEM ÖĞRENCİ TANILAMA SÜRECİ TANITIM TOPALANTISI YAPILDI

Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe´nin açılış konuşması ile başladı. Mustafa Efe Bilim ve sanat merkezlerine öğrenci seçiminin her yıl olduğu gibi bu yılda 1, 2 ve 3. sınıf seviyelerindeki sınıf öğretmenleri tarafından öğrencilerin yetenek alanlarına göre aday gösterilmesi ile başlayacağını, öğrencilerin yetenek alanlarına göre aday gösterilme işlemlerinin ise 03-14 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleştirileceğini söyleyerek öğretmen arkadaşlara başarılar ve kolaylıklar diliyorum dedi. Daha sonra  Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi Rehberlik Öğretmeni Muazes Erbay tarafından, Bilim ve Sanat Merkezlerinin yapısı, eğitim programı ve sınıf öğretmenleri tarafından  öğrencilerin yetenek alanlarına göre aday gösterilmesi ile ilgili iş ve işlemlerle ilgili bilgilendirme sunumu yapıldı. Toplantı sonunda sınıf öğretmenlerine Bilim ve Sanat Merkezleri ile ilgili broşür dağıtıldı.

26-11-201826-11-201826-11-2018

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.