BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DKAB ÖĞRETMEN GELİŞİMİ PROGRAMI (DÖGEP) EKİM AYI TOPLANTISI YAPILDI

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nün 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda ve Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlikleri çerçevesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerinin mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla projelendirdiği DÖGEP Ekim ayı toplantısı şube müdürü Mehmet IŞIK başkanlığında telekonferans ile gerçekleştirildi.
DKAB ÖĞRETMEN GELİŞİMİ PROGRAMI (DÖGEP) EKİM AYI TOPLANTISI YAPILDI

Covid-19 salgınının ülkemizde yayılımının en aza indirilmesi, bu salgınla mücadeleyi ve salgının etkilerinin azaltılmasına yönelik faaliyetleri zafiyete uğratmayacak şekilde telekonferans ile düzenlenen toplantıya ilçemiz okullarında görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri katıldı. Şube müdürü Mehmet IŞIK'ın açılış konuşmasının ardından Devecikonağı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Aslan ALBAYRAK yönetiminde devam eden toplantının röportörlüğünü de İHL meslek dersleri öğretmeni ve müdür yardımcısı Ümit AYDIN yaptı. "DKAB öğretiminde yapılan yaygın hatalar, yaşanan sorunlar, ihtilaflı konular ve eleştiriler, çözüm önerileri ve temel yaklaşımlar" konulu telekonferansa 32 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenimiz katılarak görüşlerini ifade ettiler.

 24-11-2020ıx

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.