BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMCİ / YAZAR SITKI ASLANHAN SEDAT KARAN ANADOLU LİSESİ'NDE

Sedat Karan Anadolu Lisesi Müdürlüğü Medeniyet ve Düşünce Kulübü'nün koordinesi ve Mustafakemalpaşa TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı) temsilciliğinin katkılarıyla 16 Ekim 2019 Çarşamba günü okul öğrencilere yönelik olarak "Başarıya Gülümse" konulu konferans gerçekleştirildi. Eğitimci/Yazar Sıtkı Aslanhan'ın konuşmacı olarak katıldığı etkinlik sabah ve öğle olmak üzere 2 ayrı oturumda okul konferans salonundadüzenlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe, Şube Müdürü Hakan Yastıkçıoğlu, Mustafakemalpaşa TÜGVA ilçe başkanı, öğretmenler ve öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen program okul Müdürü Süleyman Karabayır'ın selamlama konuşmasıyla başladı.
EĞİTİMCİ / YAZAR SITKI ASLANHAN SEDAT KARAN ANADOLU LİSESİ'NDE

Programda bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe; eğitim ve öğretimde rehberliğin, motivasyonun önemini vurguladı ve konuşmacı Sıtkı Aslanhan'a programa katılımlarından dolayı teşekkür etti. Ayrıca programı organize eden okul idaresini , Medeniyet ve Düşünce Kulübü öğretmen ve öğrencilerini tebrik ederek başarılar diledi..

Programhediyetakdiminin ardından sona erdi.

17-10-201917-10-201917-10-201917-10-2019

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.