BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE PROJESİ

10/12/2021 Cuma günü Belediye düğün salonunda İçişleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen en iyi narkotik polisi anne projesi kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarda görev yapan öğretmenler ve öğrenci velilerine yönelik madde bağımlılığı ile mücadelede farkındalığının arttırılması amacıyla bilgilendirme semineri yapılmıştır. Yapılan seminere Şube Müdürü Ertan Sözer, öğretmen ve veliler katıldılar.
EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE PROJESİ

Bursa Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde konusunda uzman narkorehberler tarafından yapılan eğitimde madde bağımlılarının fiziksel sosyal psikolojik belirtileri, Bursa ve Mustafakemalpaşa ilçemizde madde kullanımı risk analizleri gibi konuların yanı sıra tedavi ve ihbar konularında vatandaşların duyarlılığını arttırmak adına "uyuma" ihbar uygulaması ve tedavi danışmanlık sürecinde başvurulacak merkezler bilgisi paylaşılmıştır. Proje amacının uyuşturucuya hayır diyebilen bir toplum inşa etmek olduğunun vurgusu yapıldı. Özellikle annelere büyük görevler düştüğü belirtildi.

13-12-2021

 

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.