BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAFIZLIK EĞİTİMİNİ TAMAMLAYAN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Hafızlık Eğitimini Tamamlayan öğrencilerimiz ödüllendirildi.
HAFIZLIK EĞİTİMİNİ TAMAMLAYAN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Mustafakemalpaşa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu 5.sınıf hafızlık projesi sınıflarında başlayıp Mustafakemalpaşa Kız Kur'an Kursu'nda hafızlık eğitimini tamamlayan öğrencilerimiz Feyza Sevilmiş, Zeynep Zehra Ayar,  Feyza Kabak, Rabia Ebrar Kaplan, Cemre Rumeysa Işıldak, Melis Süt, Kevser Şahin ve Ayşe Nur Ulutaş 9 Aralık 2021 Perşembe günü Mustafakemalpaşa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu  Konferans Salonunda yapılan bir törenle Hafızlık Belgelerini aldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe, İlçe Müftüsü Ahmet Büyükgül, MİHMED Başkanı Mehmet Işık'ın da katıldığı tören Kur'an-Kerim tilavetiyle başladı. Okul müdürü Ahmet Deniz'in konuşmalarının ardından hafızlık belgesi almaya hak kazanan öğrencilerin slayt gösteri izlendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe ve İlçe Müftüsü Ahmet Büyükgül yaptıkları konuşmalarda hafızlık çalışmalarıyla ilgili değerlendirmede bulundu. Yapılan konuşmalarda hafızlığın Kur'an'a hizmet etmek, barışa hizmet etmek ve insanlığın ahlakına hizmet etmek olduğu ayrıca hafızlığın ana gayesinin Kur'an-ı Kerim'i ezberlemenin yanı sıra yaşamak, anlamak ve yaşatmak olduğu vurgulandı. Konuşmaların ardından öğrencilerimize hafızlık belgeleri verildi. Hafızlık belgesi almaya hak kazanan tüm öğrencilerimizi, ailelerini ve emeği geçen tüm öğretmenlerimizi kutlarız.

13-12-202113-12-202113-12-202113-12-202113-12-202113-12-2021

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.