BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HASAN CELAL GÜZEL MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE VE İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞINA YÜZ KORUYUCU SİPER

Korona virüs önlemleri kapsamında tüm Türkiye'de olduğu gibi Bursa'da da Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin üretim kapasitesi harekete geçirilerek temizlik ve dezenfeksiyon ürünlerinin yanı sıra maske ve yüz koruyucu siper için de seri üretime başlandı.
HASAN CELAL GÜZEL MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİNDEN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE VE İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞINA YÜZ KORUYUCU SİPER

Bu kapsamda ilçemiz Hasan Celal Güzel Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 3d yazıcı ile yüz koruyucu siper üretimi yapmaktadır. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa EFE ve okul müdürü Cihan BALDAN tarafından ilçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığına 14'er adet yüz koruyucu siper tutanak karşılığında hibe edilmiştir. İçinden geçtiğimiz bu zorlu günlerde "Covid-19" (Korona Virüs) salgininı önlemede destek olmak amacıyla gönüllü olarak yaptıkları bu hizmetten dolayı başta okul müdürü Cihan BALDAN olmak üzere, müdür yardımcılarına yaptıkları bu fedakarlık ve katkılardan dolayı teşekkür etti.

03-04-2020

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.