BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İBN-İ SİNA ÖZEL EĞİTİM OKULLARINDA ÇOK AMAÇLI SALON AÇILIŞI YAPILDI

İbn-i Sina Özel Eğitim Okulları çok amaçlı salonunun açılışı gerçekleştirildi. Salon açılışının ardından ilk faaliyet olarak veli toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan veli toplantısı ve açılış törenine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe, okul idarecileri, öğretmenler ve veliler katıldı. Bakanlık ödeneği ile yaptırılan çok amaçlı salonda veli toplantıları, veli eğitim faaliyetleri, öğrencilere yönelik film izleme etkinlikleri gerçekleştirilecektir. 
İBN-İ SİNA ÖZEL EĞİTİM OKULLARINDA ÇOK AMAÇLI SALON AÇILIŞI YAPILDI

Toplantıda bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe: "Bu okul bizim en özel okulumuz, bu okuldaki öğrenciler de en özel öğrencilerimizdir. Eğitim-öğretimde veli-ana-baba faktörü  çok önemlidir. Okulla ve  öğretmenlerle işbirliği içerisinde olalım. Zaten salonu dolduran siz velilerimizin okul ile yakın bir ilişki içerisinde olduğunuz görülüyor. Çok amaçlı salonun ve toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyor sizleri saygıyla selamlıyorum." dedi.

22-03-201822-03-201822-03-201822-03-2018

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.