BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İBN-İ SİNA ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA OKULU OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KADEMESİ ANASINIFI ŞUBESİ DÜZENLENMİŞTİR.

İbn-i Sina Özel Eğitim Uygulama Okulu Okul Öncesi Eğitim Kademesi orta ağır zihinsel engellianasınıfına ek olarak yeni dönemde otizm tanılı öğrencilerin eğitim öğretim göreceği otizm anasınıfışubesi açılmıştır.
İBN-İ SİNA ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA OKULU OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KADEMESİ ANASINIFI ŞUBESİ DÜZENLENMİŞTİR.

Mustafakemalpaşa İlçe Kaymakamı Ahmet ALTINTAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa EFEve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet IŞIK Mustafakemalpaşa İbn-i Sina Özel Uygulama OkuluOtizm anasınıfı olarak düzenlenen  dersliği ziyaret etmişlerdir.

 

Düzenlenen anasınıfı Okul yöneticileri ve Okul Öncesi Öğretmeni Sinem ŞENIŞIK'ıngayretli çalışmaları ile farklı illerden birçok hayırsever vatandaş ile iletişime geçmeleri sonucunda gönüllü şahısların katkılarıile sınıf içi fiziksel çevre şartları çocukların gelişim ihtiyaçlarını karşılayacak, öğrenmeye merakuyandıracak şekilde yenilenerek düzenlenmiştir.

 

İlçe Kaymakamı Ahmet ALTINTAŞ "Özel gereksinimli çocuklara yönelik erken eğitim ve okulöncesi eğitim hizmetleri büyük önem taşımaktadır. Uygun fiziksel ve sosyal çevre koşullarındave sağlıklı etkileşim ortamında yetişen çocuklar, daha hızlı ve başarılı bir gelişim gösterirler. Özelgereksinimli çocuğun tüm gelişim alanlarındaki ilerleyişi hızlandırmak, çocuğun özürünün engeledönüşmesini önlemek siz eğitimcilerimizin okul öncesi döneme verdiği emek ile gerçekleşmektedir."şeklinde sözlerini tamamlayarak, emeği geçenlere, katkı sunanlara teşekkür etmiştir.

27-02-202127-02-202127-02-202127-02-202127-02-2021

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.