BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İBRAHİM ÖNAL FEN LİSESİNDE KONFERANS

İbrahim Önal Fen Lisesi Sosyal ve Kültürel Etkinlikler kapsamında "Kadim Şehir Kudüs" konulu bir konferans gerçekleştirdi. Konferans, Uludağ Üniversitesi İslam Tarihi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mefail Hızlı tarafından verildi. Konferansa Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Eren, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe, okul müdürleri, okulun idarecileri, öğretmenleri ve öğrenciler katıldılar.
İBRAHİM ÖNAL FEN LİSESİNDE KONFERANS

Prof. Dr. Mefail Hızlı konuşmasında Kudüs´ün dünya tarihi ve İslam Medeniyeti açısından önemi üzerinde durdu. Ayrıca İslam Medeniyeti olarak Kudüs´ün taşıdığı anlam üzerinde durarak, "Kudüs´te barış varsa dünyada barış ve huzur vardır. Kudüs´te barış yoksa dünyada barış ve huzur yoktur." dedi. Konferansın sonunda öğrenciler soru sorma imkanı buldular.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe, yoğun çalışma programı arasında zaman ayırarak ilçemize gelip farkındalık oluşturan bir konuda konferans vermesi nedeniyle Prof. Dr. Mefail Hızlı´ya teşekkür ederek kendisine konferansın anısına ebru ve hat sanatından oluşan bir tablo hediye etti.

08-03-201808-03-201808-03-201808-03-201808-03-2018

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.