BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İBRAHİM ÖNAL FEN LİSESİ'NE ZİYARET

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe 19 Eylül 2019 Perşembe günü İbrahim Önal Fen Lisesi'ni ziyaret etti.
İBRAHİM ÖNAL FEN LİSESİ'NE ZİYARET

Okul Müdürü İsmail Balım'dan okul ve yurt ile ilgili bilgi aldı. Daha sonra öğretmenler odasına geçerek öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe:

"İbrahim Önal Fen Lisesi'nin ilçemizde akademik eğitim ve öğretim yapan okullarımız arasında,sınavla öğrenci alan  tek okul olduğunu, bu nedenle ilçemizin vitrini konumundabulunduğunu belirtti. Günümüzde ölçme değerlendirmedeki başarı rakamsal verilerle ölçülebilir bir zemine oturmuştur. Dolayısı ile öğrencilerimizi hangi yüzdelik aralıklarla aldığımız ve mezun ederken hangi yüzdelik dilim aralıklarında mezun ettiğimiz önem kazanmıştır. Ayrıca bu yıl öğrenci pansiyonuna erkek öğrenci kontenjanı ayrılarak kız-erkek öğrenci pansiyonu olduğunu, bunun da öğrenci alırken yüzdelik dilimde 1 puan yükselmeye sebep olduğunu söyledi. Okulumuzu siz değerli idareci ve özverili öğretmenlerimizin gayretli çalışmaları ile inşallah daha iyiye, daha güzele taşıyacağız. Bu duygu ve düşüncelerle sağlıklı, başarılı ve sorunsuz bir eğitim öğretim yılı diliyorum." dedi.

 

 

19-09-201919-09-201919-09-2019

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.