BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE HAYAT BOYU ÖĞRENME, HALK EĞİTİMİ PLANLAMA İŞ BİRLİĞİ KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI.

İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama İş Birliği Komisyonu toplantısı 02/02/2017 Cuma günü saat 14:30´da Kaymakamlık toplantı salonunda İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı başkanlığında, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Eren, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe ve Şube Müdürü Zafer Göllü, ilçemizdeki diğer resmi dairelerin temsilcileri, ticaret, sanayi ve esnaf odaları temsilcileri ve sivil toplum örgütlerininden temsilcilerin katılımı ile gerçekleştirildi.
İLÇE HAYAT BOYU ÖĞRENME, HALK EĞİTİMİ PLANLAMA İŞ BİRLİĞİ KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI.

Toplantı İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı´nın açılış konuşması ile başladı. Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Efe, Hayat Boyu Öğrenmenin önemi vurguladığı bir konuşma gerçekleştirdi.

Toplantı Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mesut Ural´ın geçtiğimiz dönem içerisinde gerçekleştirilen Hayat Boyu Öğrenme faaliyetleri, açılan kurslar, bu kurslardan faydalanan kursiyerler ve planlanan kurslar hakkında bilgileri verdi. Daha sonra katılımcıların önerileri ve görüşleri alındı. Bu doğrultuda ikinci dönemde açılabilecek kursların planlamasında kullanılmak üzere paydaşların da görüşü alındı.

Toplantı iyi dilek ve temennilerle son buldu.

02-02-201802-02-2018

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.