BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA EFE'NİN 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İKİNCİ DÖNEM SONU MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürümzü Mustafa Efe'nin 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı ikinci dönem sonu mesajı:
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA EFE'NİN 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İKİNCİ DÖNEM SONU MESAJI

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bugün itibari ile 17300 öğrencimizin karne heyecanını paylaşıyor, öğretmen ve idarecilerimizin yıl boyunca yapmış oldukları gayretli çalışmalarının gururunu yaşıyoruz. Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, idarecilerimizi ve tüm eğitim çalışanlarını yıl boyunca göstermiş oldukları çalışma ve gayretlerinden dolayı kutluyor, değerli velilerimize de bu süreçte vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum. Çağımız bilgi ve iletişim çağı. Eğitim  öğretimde teknolojiyi yerinde ve zamanında kullanan, Dünya'da yaşanan olaylardan haberdar olan, insan haklarına saygılı, yenilikçi ve aynı zamanda bu yenilikçiliği kendi öz kültürü ve değerleriyle harmanlayabilen, tarihine, kültürüne ve toprağına bağlı gençler yetiştirmek en büyük hedefimizdir. 

Değerli meslektaşlarım;

Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyon Belgesinde de belirtildiği üzere eğitimin odağında öğretmen yer almaktadır. Yeni nesli hayata hazırlayan sizlersiniz. Yaptığınız çalışmalar bir meslek değil, öz veri ve fedakarlık isteyen faaliyetlerdir. Yaptığınız özverili çalışmalar nedeniyle sizlere teşekkür ediyorum. 

Sevgili Öğrenciler;

Yıl boyunca çalıştınız ve uzunca bir tatili hakkettiniz. Ancak tatil, boşa geçirilecek bir zaman dilimi değildir. Tatilde de kendinizi fikren, ruhen ve bedenen geliştirecek aktivitelere yönelebilirsiniz. Tatil dönüşü yeni eğitim öğretim yılında buluşacağımız arkadaşlarımıza anlatacak konular, gezi notları, okuduğumuz bir kitabın özeti vb. anılar biriktirmeniz temennisiyle iyi tatiller diliyorum.

 

 

Mustafa EFE
İlçe Milli Eğitim Müdürü

Züferbey Mahallesi Yeni Hükümet Konağı Kat2 16500 Mustafakemalpaşa/Bursa - 0 224 613 18 98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.